Crazy flag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Girugämesh CZ/SK community
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
LinaKei
N00b
N00b
LinaKei


Počet príspevkov : 13
Join date : 29.12.2009
Age : 29
Bydlisko : Bratislava

LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Empty
OdoslaťPredmet: LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa   LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Icon_minitimeUt december 29, 2009 1:30 am

Ahoj! Som tu nová, teda všetko tu je nové xD . Je mi veľkou cťou byť práve tu medzi prvými .. hh :D
No takže som LinaKei...samozrejme ma tak nevolajte...buď Lina, Rina, Nina - to je moje meno, aj tak môžete ... alebo Kei?? xD ako sa vám chce, páči. Som pesimistický optimista :D ,mám rada všetko made in Japan a Japonsko samotné. Anime nieje to čo uprednostňujem, to neznamená že ho nemám rada....ale radšej ,vlastne najradšej mám japonskú hudbu. Z toho najradšej Girugamesh a Morning Musume. Potom ďalšie j-rock skupiny ako napr. Versailles, heidi., Megamasso, the GazettE atd...z j-popu počuvam ďalej predovšetkým SWEET BLACK feat. GOTO MAKI ,H!P skupiny ako Berryz Koubou a C-ute. Mám rada niektoré songy od mimo japonských skupín a neznášam Lady Gaga xD.... dalej mám rada všetko cute ,oblubujem animovanú haluz Oggy and the cockroaches . Moja povaha je všelijaká, niekomu môžem prísť namyslená, myslím že tak na 5% som xD ... som sebavedomá ,uvedomujem si svoje chyby ktorých mam vela ... dúfam že sa to tu bude dobre vyvíjať ,aby som mala daľší dôvod chodiť na net.
lol!
Návrat hore Goto down
Sayumi
Admin
Sayumi


Počet príspevkov : 89
Join date : 28.12.2009
Bydlisko : Wonderland

LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Empty
OdoslaťPredmet: Re: LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa   LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Icon_minitimeUt december 29, 2009 1:32 am

Vítam ťa medzi nami Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.cz
yamo-chan
N00b
N00b
yamo-chan


Počet príspevkov : 3
Join date : 29.12.2009

LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Empty
OdoslaťPredmet: Re: LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa   LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Icon_minitimeUt december 29, 2009 6:29 pm

jeeeej dalsi clovek co neznasa lady gagu *-*
Návrat hore Goto down
Sayumi
Admin
Sayumi


Počet príspevkov : 89
Join date : 28.12.2009
Bydlisko : Wonderland

LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Empty
OdoslaťPredmet: Re: LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa   LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Icon_minitimeSt december 30, 2009 3:28 pm

LOL yamo, ten avatar lol! "This tower is my bitch"? XDD
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.cz
Sponsored content





LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Empty
OdoslaťPredmet: Re: LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa   LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
LinaKei , Rina Ayajumi :) NinKa
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Crazy flag :: Fórum :: Vitajte... a predstavte sa-
Prejdi na: